O nas

tychyNET: Internet – Telewizja – Telefon: Tychy, Katowice, Mikołów, Bojszowy, Świerczyniec, Międzyrzecze, Wyry, Gostyń, Lędziny.

Od 2003 roku świadczymy usługi dostępu do Internetu. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w oferowaniu usług na najwyższym poziomie, zapewniając rzeczywiste parametry łącza naszym klientom.

Potrzebujesz internetu, ale boisz się zmiany. Nie bój się, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Gwarantujemy prędkość i jakość usługi.

Jako jedyni na rynku gwarantujemy prędkość połączenia dla łącz niekomercyjnych. Jeżeli prędkość internetu spadnie poniżej 90% wartości nasz technik pojawi się u Ciebie.

Podłączamy zarówno osoby indywidualne, firmy oraz całe kamienice. W drugim przypadku warto zorganizować się z sąsiadami i wpiąć do nas grupowo. Można wtedy liczyć na atrakcyjne rabaty na instalację. W ten sposób połączyło się już do nas osiedle Fijewskiego w Katowicach.

Ponad to oferujemy Państwu dedykowane usługi takie jak:

Telewizja Full HD w Twoim domu

Ponad 130 kanałów!. HBO, Canal+, Cinemax, Discovery Channel – sport, filmy seriale z bardzo bogatej oferty. Ciesz się jakością telewizji w jakości FullHD bez żadnych ograniczeń.

Od teraz możesz cieszyć się nie tylko dostępem do internetu, ale również skorzystać z szerokiej oferty programowej naszej telewizji, w tym wielu kanałów w jakości Full HD.

Telefon internetowy VOIP

Nie musisz już czekać na instalację telefonu – masz swój numer od ręki. Nie ma znaczenia, gdzie jest Twoje biuro, numer który posiadasz, jest tam gdzie Ty.

Jedyna stałą opłata to utrzymanie numeru. Nie masz abonamentu, rozmawiasz tyle ile potrzebujesz. Nie musisz zasilac konta środkami, jeżeli nie masz takiej potrzeby. Płacisz tylko za tyle, ile rozmawiasz.

Internet dla firm

Oferujemy również niezawodne łącza biznesowe, gdzie gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb klienta, wsparcie w procesie konfiguracji, całodobowy support, monitoring połączenia oraz statystyki ruchu.

Data center – Hosting i Kolokacja

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolokacji, hostingu administracji serwerami oraz ze stosowanymi przez nas rozwiązaniami.